szafy wiszące wnękowe

Pozwolą ci  dobrze zagospodarować przestrzeń, rozplanować organizację. Ich wymiary uzależniona są od proporcji wnęki. Idealnie wpasują się w każde wnętrze. Decydując się na szafę wnękową nie musisz montować podłogi i sufitu.

O szafach wnękowych

Rozkład środka szafy wnękowej uzależniony jest od jej przeznaczenia. Należy zaopatrzyć ją w odpowiednią ilość szuflad, wieszaków, półek i szuflad. Dobrze zorganizowana i rozplanowana szafa wnękowa ułatwi ci organizację i codzienne funkcjonowanie. Tak przygotowane szafa posłużą ci na wiele lat i pomogą w zachowaniu dobrego stanu rzeczy które zamierzasz w nich przechowywać. Każdy klient inaczej wyobraża sobie swoje szafy, w naszej stolarni pomożemy ci dokonać  najlepszego dla Ciebie wyboru.

szafa wnekowa
szafy przesuwne
szafy przesuwne
szafy przesuwne
szafy wnękowe
szafa wnekowa
szafa wnekowa
szafy na wymiar
szafa wnekowa

Szafa wnękowa, aby spełniała nasze oczekiwania musi wyróżniać się określonymi parametrami. Wliczamy do nich między innymi rodzaj materiału z którego zostały stworzone. Do materiałów zaliczamy drewno, płyty drewnopochodne, szkło hartowane, lustra, płyty laminowane, lite drewno, bezpośrednio wpłynie to na wygląd i trwałość oraz odporność na pozostałe zagrożenia dla naszych szaf. Opinie na temat szaf wnękowych są w znacznej większości pozytywne. Mają duża przewagę nad szafami wolnostojącymi, oszczędzają duża ilość miejsca. Oprócz tego ich środek jest projektowany tak, aby zachować porządek.

ROZMAITE UŁATWIENIA W SZAFACH WNĘKOWYCH 

Aby dostęp do wyższych elementów szafki był ułatwiony montuje się pantografy. Wieszaki ułatwiają przechowywanie rzeczy i zachowanie docelowej funkcjonalności, polecane są wieszaki wysuwane. Mamy ogromny wybór drążków, półek, przegródek oraz koszy. Do głębokich szaf najlepiej sprawdzą się półki wysuwane.

Szafy wiszące jak było to już wspominane są nad wyraz praktyczne. Wisząc nie zakłócają nam przestrzeni ruchu będąc jednocześnie idealnym miejscem na przechowywanie wielu rzeczy. Taki mebel można umieścić w wielu różnych miejscach tak niespodziewanych co nieraz powoduje zaskoczenie. Ten rodzaj mebli przeżywa istny renesans, ponieważ ten sposób umeblowanie był bardzo popularny w epoce PRL-u i dosłownie  na moment stracił popularność wracając z klasą w ostatnich latach. Dlatego właśnie chętnie polecimy państwu ten rodzaj umeblowania i chętnie pomożemy w zaprojektowaniu ich tak jak właśnie tego sobie życzysz. Zapraszamy do współpracy.

meble kuchenne