Meble kuchenne

Kuchnia to serce domu, w naszej stolarni stworzymy kuchnię twoich marzeń, zapewniamy funkcjonalność i dbałość o wszystkie szczegóły aby twoje meble kuchenne spełniały swoją funkcję

 ZASADY PROJEKTOWANIA KUCHNI

Projektowanie twojej kuchni jest złożonym procesem który wymaga niezwykłej dokładności. Musimy dostosować przestrzeń i meble kuchenne do twoich wymagań, układ szafek oraz rozmieszczenie sprzętu kuchennego w odpowiedni sposób ma zapewnić również wygodę, praktyczność i swobodę poruszania się po twojej kuchni.

STREFY ROBOCZE W KUCHNI

1. strefa zapasów- lodówka

2. strefa przechowywania- szafki

3. strefa mokra- zlew,  kosz i zmywarka

4. strefa do posiłków- blat/wyspa

5. strefa gotowania- kuchenka/płyta

TRÓJKĄT ROBOCZY

Najpopularniejsze określenie dotyczące projektowania kuchni,  to zasada ustalająca ustawienie najważniejszych elementów kuchni lodówki, zlewu i kuchenki. Zasada mówi o tym aby były blisko siebie w odległościach trójkątno-podbnych. Ma to na celu ułatwienie poruszania się po kuchni przy gotowaniu

NIE NALEŻY:

– Umieszczać kuchenki obok okna

– Umieszczać lodówki obok kuchenki

–  Umieszczać lodówki przy oknie

meble kuchenne na wymiar
meble kuchenne
meble kuchenne

PROGRAMY DO PROJEKTOWANIA KUCHNI

W projektowaniu mebli kuchennych istotną rolę gra projekt który ostatecznie wykonywany jest w specjalnych programach graficznych. Dzięki nim można zadbać o szczegóły i z dokładnością co do milimetra zaplanować projekt. Stworzymy dla Ciebie przejrzysty i funkcjonalny projekt zoptymalizowanego układu twojej kuchni. 

meble kuchenne na wymiar
MEBLE KUCHENNE NA WYMIAR
meble kuchenne na wymiar
meble kuchenne

ODPOWIEDNIO ZAPROJEKTOWANA KUCHNIA I JEJ CECHY:

– szafki narożne należy zaopatrzyć w dopasowane systemy zabudowy wewnętrznej

– w dolnych częściach przydadzą się różnego rodzaju funkcjonalne szuflady

– zakładając górne szafki powinno się pomyśleć o ułatwieniu dostępu do wnętrza

– warto pamiętać o odpowiednim rozmieszczeniu rzeczy w szafkach

– odpowiednio dobrane oświetlenie by nie męczyć wzroku (polecane są szafki światłami LED o zmiennej intensywności)

– tor otwierania drzwi

– oczywiście estetyczny wygląd

– materiały które będą łatwe w utrzymaniu i długotrwałe

 

   Dlaczego warto zdecydować się na kuchnie na wymiar?

– Dostosowanie rozstawienia ergonomicznego wszystkich elementów zabudowy dla klienta

– Jest dostosowana do twoich potrzeb

– Możliwość optycznego powiększenia bądź pomniejszenia pomieszczenia

– Doskonałe zagospodarowanie wnętrza

– Szeroki wybór jeśli chodzi o materiały oraz inne szczegóły

– Gwarantowana wysoka jakość usługi

– Indywidualne podejście do klienta

– Jak najszybsze wykonanie zlecenia

– Zamaskowanie mankamentów pomieszczenia

%

Procent osób decydujących się na meble na wymiar

szafki kuchenne
szafki kuchenne
szafki kuchenne
szafki kuchenne
szafki kuchenne
szafki kuchenne

Z jakich materiałów tworzymy twoją kuchnie?

– płyty laminowane
– płyty MDF
– płyty lakierowane
– płyty akrylowe

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

Ile wynosi czas oczekiwania na meble?

Czas oczekiwania na meble wynosi od trzydziestu do sześćdziesięciu  dni od akceptacji zlecenia i popisania umowy między firmą a klientem. Staramy się realizować pańskie zlecenia najszybciej jak to możliwe.

 

 Od jakich czynników zależna jest cena mebli?

Cena mebli tworzonych w naszej stolarni jest zależna od jakości okuć, jakości materiałów oraz wielkości zamówienia. Im więcej mebli zamówisz, tym lepsza będzie oferta.

 

 W jakich okolicznościach zamówić meble kuchenne?

Meble kuchenne na wymiar zamawiamy gdy chcemy poprawić funkcjonalność naszej kuchni, poprawić wygląd pomieszczenia, ukryć mankamenty i stworzyć niepowtarzalny klimat w twojej kuchni.

=

WYCENA I PROJEKT

=

PRZYJĘCIE ZLECENIA

=

POPISANIE UMOWY

=

PRACA W STOLARNI

;

MONTAŻ NA MIEJSCU

Jakie fronty do kuchni wybrać?

Jedną z pierwszych cech wizualnych na jakie zwracamy uwagę w kuchni są jej walory estetyczne z czego głównym z nich są fronty szafek. Kluczowy jest ich wygląd oraz wieloletnia wytrzymałość. Główną cechą podlegającą zainteresowaniu jest jakość wykonania, materiały oraz wykończenie. Najbardziej powszechne fronty są wykonane z laminatu bądź są pokryte akrylem lub lakierem.
Należy pamiętać, że wszystko zależy od Ciebie w jaki sposób chcesz mieć wykończoną kuchnie, my postaramy się jak najbardziej pomóc aby wygląd i styl jak najbardziej odpowiadał tobie. Jeżeli chcesz poznać zalety jak i wady różnych materiałów do tworzenia frontów kuchennych zapraszam do artykułu stworzonego poniżej.

Jaki wybrać materiał?
Fronty z Drewna
Fronty z Drewna są opcją solidną i trwałą. Cechuje je duża odporność na wszelakie zdarzenia, obicia i przede wszystkim na upływające lata, jednym słowem są wytrzymałe. Drewniane fronty bardzo popularnym wyborem ze względu na szereg zalet jakie posiada.
Fronty z płyty MDF
Płyta MDF jest niewiele słabszym rozwiązaniem niż front z drewna, przez co w ostatnich latach jego popularność znacznie urosła. Płytę MDF wytwarza się z utwardzonych włókien drzewnych. Bardzo dużo rozwiązań jakie daje ten materiał oraz jego znakomita jakość powodują że jest on bardzo dobrą ofertą.

Wykończenie, kolor i faktura?
Najważniejsza jest twoja wizja wykończenia. Szeroka paleta kolorów pozwala ci wybrać twój własny styl oraz duża gama lakierowania w połysk, mat lub półmat oraz z zachowaniem faktury i słojów drewna oczywiście wedle twojego uznania.

Jakie fronty mam do wyboru?
 Front Lakierowane
Fronty lakierowane teraz niezwykle modne fantastycznie wyglądają w każdej kuchni. Im większa warstwa lakieru tym mebel jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne. Fronty te wykańczane są w macie lub połysku.
 Fronty Laminatowe (foliowane)
Są to meble wykończone folią PCV. Dzięki materiałowi jej wykonania dostępne są różnorakie kolory w wielu odcieniach. Wbrew pozorom folia naklejana jest w taki sposób aby uniemożliwić jej odklejenie się od paneli. Fronty laminatowe również odporne są na promienie UV przez co długo zachowują swój pełny kolor.
 Fronty Akrylowe
Fronty akrylowe z wyglądu podobne są do frontów lakierowanych z różnicą ceny. Fronty akrylowe bardziej ekologiczne niż te lakierowane oraz cechują się szeroką paletą kolorów. Fenomenalnie akryl prezentuje się w macie lub efekcie kolorowego lustra. Jest on bardzo łatwy do czyszczenia i dezynfekowania.
 Fronty Fornirowane
Fronty fornirowane to cienka warstwa naturalnego drewna nałożona na inny materiał z jakiego wykonany jest front mebla. Wygląda nad wyraz naturalnie zachowując prawdziwy wygląd drewna. Można go wykonać w macie lub połysku.

Mam nadzieje, że po tym krótkim w prowadzeniu w temat ułatwimy Tobie wybrać twój własny styl, kolor i rodzaj kuchni. Teraz pozostaje czekać nam na kontakt od ciebie pod numer +48 730-616-684
pozdrawiam, Krzysztof Bieniek

FRONTY DO KUCHNI – JAKIE WYBRAĆ?

Fronty stanowią ważny element kuchni, w dużej mierze od nich zależy jak serce naszego domu będzie się prezentowało. Wybór jest ogromny można wybierać spośród:

– lakierowanych na wysoki połysk

– lakierowanych na mat

– akrylowych

– z forniru

– laminowanych

– MDF z powłoką PCV

– kuchennych drzewnych

– kuchennych szklanych

Trzeba wziąć pod uwagę czynniki takie jak:

– styl wystroju

– budżet

– okres czasu w jakim ma nam posłużyć