STOLARNIA MOKOTÓW

W naszej stolarni przyjmujemy zlecenia na meble na wymiar również na całym obszarze Mokotowa (Ksawerów, Służew, Sielce, Stegny, Czerniaków, Sadyba, Skierki, Augustówka).

Wykonamy w niej przepiękne, pełne klasy oraz dobrej jakości meble na wymiar takie jak: meble kuchenne, szafy przesuwne, meble łazienkowe, szafy wiszące wnękowe, meble stalowe, meble tapicerowane z przeróżnych materiałów, które dobieramy wspólnie podczas powstawania projektów twoich mebli na miarę.

Jesteśmy na rynku od pokoleń, kontynuujemy tradycję rodziną o czym możesz przeczytać w zakładce „historia”. Nie dziwne więc że możemy się nazwać najlepszymi stolarzami w Warszawie z czystym sumieniem.

Naszą specjalnością są meble wykonane z drewna, w końcu w naszej stolarni wykonaliśmy ich już tak wiele. Dbamy o jak najszybszą i komfortowa dla  Ciebie realizację zleceń i dostawę materiałów bezpośrednio od producentów.

Meble na wymiar które powstały w naszej stolarni posłużą ci przez znacznie dłuższy okres czasu niż u konkurencyjnych firm czego dowodem są zadowoleni klienci, pozytywne opinie oraz dalsze promocje naszej stolarni.

Zachęcamy do zdecydowania się na współtworzenie twoich mebli wraz z naszymi stolarzami.

NASZA STOLARNIA OBSŁUGUJE :

– Stary Mokotów
– Wyględów
– Służewiec
– Wierzbno
– Ksawerów
– Służew
– Sielce
– Stegny
– Czerniaków
– Sadyba
– Skierki
– Augustówka